Loading...
04
2012

20-lecie SIGNAL Group - Securex 2012

20-lecie SIGNAL Group - Securex 2012

Targi Securex 2012 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. W trakcie tak prestiżowego wydarzenia w gronie wystawców nie mogło zabraknąć Signal Group. W dniach 23-26.04.2012r. ekipa specjalistów Signal prezentowała produkt Xaris, usługi Signal Service oraz promowała działalność jednej ze swoich spółek: New Protect. Targi dały nam możliwość zaprezentowania się w gronie innych profesjonalistów i umocniły nasz wizerunek firmy technologicznej.

Działamy na rynku już od 20 lat, zdobywamy nowe doświadczenia, poszerzamy ofertę, rozwijamy się, aby stać się najbardziej konkurencyjnym dostawcą technologii wspierających zarządzanie procesami dla branży Retail.
Nasz wkład w tworzenie innowacyjnych rozwiązań zdobył uznanie nie tylko gości targowych, ale również organizatora Securex – Międzynarodowe Targi Poznańskie, które uhonorowały nas nagrodą za całokształt działalności. Przyznanie wyróżnienia podczas tak ważnego wydarzenia, było dla nas wielkim zaszczytem.

Jesteśmy wdzięczni za uznanie i pełni energii do pracy przez kolejne 20 lat.