Loading...
12
2015

SIGNAL GROUP - SOLIDNY PRACODAWCA ROKU 2015

SIGNAL GROUP - SOLIDNY PRACODAWCA ROKU 2015

„Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej, niż odnieść go po raz pierwszy.” Margot Fonteyn

Miło nam poinformować, iż Signal Group po raz trzeci otrzymało prestiżowe wyróżnienie, jakim jest nagroda Solidnego Pracodawcy Roku w kategorii ogólnopolskiej.

Nagrodę przyznaje kapituła konkursu, wybierając elitarne grono firm, które w rzetelny i klarowny sposób prowadzą politykę personalną. Ocenie podlegały następujące kryteria: ścieżki kariery i szkolenia pracowników, system motywacyjny, warunki pracy oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015 jest dla nas ogromnym powodem do dumy, ponieważ odzwierciedla zaangażowanie firmy w stały rozwój Pracowników, zgodny z ideą Trwałego i Zrównoważonego Rozwoju.

Na bazie naszego ponad dwudekadowego doświadczenia biznesowego wiemy, że największym kapitałem Signal Group są Pracownicy. Dzięki stałemu doskonaleniu polityki personalnej firmy stwarzamy im warunki do pracy w najwyższych standardach. Przyczynia się to do realizowania założeń misji firmy, jaką jest ciągłe budowanie przewagi konkurencyjnej naszych Klientów.