Loading...
07
2014

„OBUDŹ W SOBIE LWA” Z BEACH HANDBALL TEAM GRU

„OBUDŹ W SOBIE LWA” Z BEACH HANDBALL TEAM GRU

Miło nam poinformować, iż w ramach angażowania się w projekty z zakresu CSR wspierające rozwój społeczności lokalnej, pod hasłem projektu „Obudź w sobie Lwa” Signal Group został sponsorem strategicznym drużyny Beach handball Team GRU.

Drużyna BHT Piotrkowianin to utytułowany zespół Piłki Ręcznej Plażowej, aktualny Mistrz Polski oraz 6 zespół prestiżowego turnieju finałowego EBT( European Beach handball Tour ) , w którym zespoły rywalizują o miano klubowego Mistrza Europy. W obecnym sezonie 6 zawodników BHT Piotrkowianin otrzymało powołanie do szerokiej kadry Polski, która przygotowuje się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy oraz Światowych Igrzysk Sportowych, The World Games 2017 odbywających się we Wrocławiu.

Pasja i zaangażowanie to kluczowe czynniki w biznesie i sporcie. To właśnie charakteryzuje Signal Group oraz zespół BHT Piotrkowianin. W ramach współpracy wspieramy klub w walce o obronę Mistrzowskiego tytułu oraz w zdobyciu Pucharu Polski. Zawodnikom oraz trenerowi życzymy jeszcze większej ilości powołań do kadry narodowej oraz obrony Mistrzowskiego tytułu.