Loading...
12
2016

SOLIDNY PRACODAWCA 2016

SOLIDNY PRACODAWCA 2016

Jesteśmy dumni z faktu, że już po raz czwarty z rzędu otrzymaliśmy tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku”. Z każdym rokiem konsekwentnie zwiększamy naszą wiarygodność w gronie podmiotów gospodarczych oraz pracowników, którzy są najcenniejszą wartością naszej organizacji. Dzięki nim nieustannie budujemy przewagę konkurencyjną Klientów Signal Group, co przyczynia się do naszego rozwoju i ekspansji na rynkach zagranicznych.

Kapituła konkursu brała pod uwagę rygorystyczne kryteria w zakresie m.in. systemów motywacyjnych, terminowości wypłat i warunków socjalnych. W tym roku zwrócono także szczególną uwagę na działania związane ze społeczną odpowiedzialnością firmy. Od wielu lat budujemy swój wizerunek w oparciu o realizację wielu aktywności w tym obszarze. Stale wspieramy organizacje charytatywne, realizujemy proekologiczną komunikację do wewnątrz organizacji, a nasze produkty przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2 na świecie.

Realizując wyznaczone cele staramy się, aby nasze działania były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania otoczenia, a w szczególności pracowników. Tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku” jest tego potwierdzeniem i cieszymy się, że droga którą sobie wyznaczyliśmy została doceniona również w skali ogólnopolskiej.