Xaris

Ekspert ds. Technicznych instalacji niskoprądowych

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 24.10.2021

Signal Group "Przyszłość jest miejscem, które tworzymy."

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie procesami związanymi z awariami systemów niskoprądowych i nadzór nad ich realizacją
  • wsparcie techniczne dla zespołów terenowych
  • przeprowadzanie nowych inwestycji w zakresie systemów niskoprądowych
  • tworzenie projektów technicznych, rysunków do instalacji, bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności
  • tworzenie dokumentacji (konfiguracje, schematy podłączeń, opisy urządzeń itd.)
  • tworzenie wycen, optymalizacja i monitorowanie kosztów
  • zarządzanie umowami dotyczącymi szczegółów technicznych wdrażanych systemów
  • opracowywanie, przeglądanie i ulepszanie systemów we ścisłej współpracy z Departamentem Rozwoju i Innowacji (digital signage, systemy nagłośnienia, komunikacja bezprzewodowa, systemy bezpieczeństwa, systemy alarmowe, CCTV, kontroli dostępu)
  • budowanie relacji w terenie z operacyjno-technicznymi przedstawicielami Klienta
To praca dla Ciebie jeżeli:
  • pragniesz pracy przy ciekawych, innowacyjnych projektach - gwarantujemy :)
  • potrzebujesz dynamicznego środowiska i zmiennego otoczenia - zapewniamy :)
  • jesteś proaktywny i chcesz korzystać ze swojej sprawczości - doceniamy :)
  • chcesz pracować z największymi - obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy punktów :)
  • pasjonujesz się nowoczesnymi technologiami - mamy ;)
  • dążysz do nieustannego poszerzania swojej wiedzy - wspieramy :)
  • marzysz by wdrażać swoje inicjatywy - my także!

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru IT
  • umiejętność konfiguracji sieci
  • doskonała znajomość systemów alarmowych
  • znajomość CCTV
  • doświadczenie w zakresie technicznej analizy dokumentacji projektowej
  • umiejętność identyfikacji, dogłębnej analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w szybko zmieniającym się otoczeniu
Mile widziane
  • doświadczenie w obszarze IT
  • znajomość systemów Audio
  • znajomość systemów KD
  • znajomość systemów alarmowych UTC
  • zainteresowanie analityką obrazu
  • doświadczenie we współpracy z Klientem B2B
  • doświadczenie w pracy z rozdzielnicami

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)

  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach