Xaris

Elektromonter rozdzielnic niskiego napięcia

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 10.11.2021

Signal Group "Przyszłość jest miejscem, które tworzymy."

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

W związku z nieustannym rozwojem naszej spółki produkcyjnej (aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej) w DĄBROWIE (gmina Dopiewo k/Poznania) poszukujemy elektromonterów!

Twój zakres obowiązków:

  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • wykonywanie montażu konstrukcji rozdzielnic niskiego napięcia
  • wykonywanie połączeń elektrycznych rozdzielnic itp. zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola poprawności wykonywanych wyrobów
  • wykonywanie prób, a także pomiarów elektrycznych wykonywanych wyrobów

Wymagania obligatoryjne:

  • ukończona szkoła o profilu elektrycznym
  • umiejętność czytania schematów jedno oraz wielokreskowych
  • uprawnienia elektryczne minimum z zakresu eksploatacji do 1 kV
  • duża samodzielność w działaniu
  • doświadczenie na stanowisku pokrewnym (elektromonterzy, serwis sprzętu elektrotechnicznego, elektryka budowlana, monterzy, dział utrzymania ruchu)

Dodatkowym atutem może być:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic

GWARANTUJEMY:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)
  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach