Xaris

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 02.12.2021

Signal Group
"Przyszłość jest miejscem, które tworzymy"

Chcesz pracować w miłym i zgranym zespole? Masz już dosyć pracy w weekendy? Chcesz mieć wreszcie stałe godziny pracy?

To jest oferta właśnie do Ciebie!

Aktualnie poszukujemy Pracownika do naszego Magazynu, który mieści się w Dąbrowie k. Poznania przy ul. Piaskowej 14

Zakres obowiązków:

- Realizacja kompletacji towaru
- Przyjmowanie dostaw i zwrotów na magazyn
- Realizacja alokacji towaru (dostaw)
- Wstępna weryfikacja zwrotów
- Dbanie o zgodność towarów na magazynach wewnętrznych
- Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

- Umiejętność wykonywania rzetelnie powyższych obowiązków

Mile widziane:

- Umiejętność współpracowania z innymi

- Wykształcenie średnie lub wyżej

- Doświadczenie w pracy na magazynie

Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózka widłowego WJO II UDT

Gwarantujemy:

- Umowę o pracę

- Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku

- Wolne popołudnia i nocki - praca tylko na jedną zmianę w godz. 7-15

- Zgrany zespół

- Atrakcyjne wynagrodzenie