Xaris

Praktykant/ka – dział administracyjno/prawny

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 11.06.2022

Signal Group 'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy'

Studentko! Studencie!

Drugi semestr roku akademickiego 2021/2022 już niemal za Tobą 😊

To najlepszy czas, aby pomyśleć o zdobyciu doświadczenia zawodowego i zwiększyć swoją przewagę na rynku pracy w przyszłości.

Jako Signal Group chcemy umożliwić Tobie zdobycie doświadczenia i dać szanse zaprezentowania swoich umiejętności w ramach praktyk.

Thomas Edison powiedział 'Szczęście to jest to co się zdarza, gdy Okazja spotyka się z Przygotowaniem'

Zatem nie trać okazji i daj sobie i Nam szansę przygotować Cię do zawodu w przyszłości :)

Masz niewielkie doświadczenie? Nie szkodzi! Wystarczy wielka chęć do nauki!

Praktykant/ka - dział administracyjno/prawny

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w organizacji i ewidencji dokumentacji działu
  • skanowanie, kserowanie dokumentów
  • wyszukiwanie dokumentów i informacji na dyskach, w segregatorach, umowach
  • wyszukiwanie informacji w intrenecie np. dot. floty samochodowej, kart paliwowych
  • wsparcie w przygotowywaniu zestawień Excel, np. porównanie warunków dealerów

Nasze wymagania:

  • status studenta
  • dostępność w godzinach porannych między 9 -17
  • umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji w Internecie
  • podstawowej znajomości arkusza kalkulacyjnego

To oferujemy:

  • możliwość dopasowania godzin pracy do grafika zajęć
  • po odbytych praktykach możliwość zatrudnienia
  • solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia
  • zamianę nudnego obowiązku odbycia studenckich praktyk w inspirujące doświadczenie zawodowe

Praktyka trwa zasadniczo 3 miesiące. Istnieje możliwość krótszej praktyki, np. miesięcznej do zaliczenia praktyk studenckich, jednak im dłuższa praktyka, tym większe doświadczenie.