Xaris

Praktykant/ka- dział administracyjno-prawny

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 10.12.2021

Signal Group "Przyszłość jest miejscem, które tworzymy"

Studentko! Studencie!

Pierwszy semestr roku akademickiego 2021/2022 dobiega końca?

To najlepszy czas, aby pomyśleć o zdobyciu pierwszego doświadczenia zawodowego i zwiększyć swoją przewagę na rynku pracy w przyszłości :)

Jako Signal Group chcemy umożliwić Tobie zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego i dać szanse zaprezentowania swoich umiejętności w ramach Youth Development Program.

Thomas Edison powiedział "Szczęście to jest to co się zdarza, gdy Okazja spotyka się z Przygotowaniem"

Zatem nie trać okazji i daj sobie i Nam szansę przygotować Cię do zawodu w przyszłości :)

Masz niewielkie doświadczenie? Nie szkodzi! Wystarczy wielka chęć do nauki!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w organizacji i ewidencji dokumentacji działu
  • Skanowanie, kserowanie dokumentów
  • Wsparcie w przygotowywaniu zestawień Excel, np. porównanie warunków dealerów

Nasze wymagania:

  • Status studenta
  • Dostępność w godzinach porannych między 9-17
  • Umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji w Internecie ( dot. Floty samochodów, kart paliwowych)

To oferujemy:

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafika zajęć
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Po odbytych praktykach możliwość zatrudnienia
  • Praktyki umożliwiające zdobycie praktycznego doświadczenia

Youth Development Program w SG jest dla Ciebie, jeżeli chcesz:

> poznać realne środowisko organizacji

> zobaczyć jak Twoja praca przekłada się na prawdziwe efekty

> być zaangażowanym w autentyczne projekty

> poczuć swoją sprawczość

> zrozumieć czym jest praca w dynamicznym otoczeniu na najwyższych obrotach w najbardziej przyszłościowej branży

PODOBA SIĘ?

Dorzucamy jeszcze: :)

* możliwość dostosowania formy współpracy (praktyki, staże, umowa zlecenie) w zależności od posiadanego doświadczenia i poziomu kompetencji

* możliwość zdobycia doświadczenia w szerokich strukturach firmy z branży nowoczesnych technologii będącej liderem na rynku

* zwiększenie Twojej konkurencyjności na rynku pracy dzięki ambitnym zadaniom, które na Ciebie czekają - u Nas nie będziesz parzył kawy - ale z pewnością się jej napijesz z Naszego ekspresu ;)

* możliwość podpatrywania "w akcji" Naszych liderów

* zamianę nudnego obowiązku odbycia studenckich praktyk w inspirujące pierwsze doświadczenie zawodowe!

Zastanawiasz się czy sprostasz?

Jesteśmy o tym przekonani, jeżeli poniższa lista to opis Ciebie:

  • proaktywność MUST HAVE!
  • aktywności dodatkowe - również na studiach
  • w głowie dużo pomysłów, które chcą być zrealizowane
  • energia osoby, która nie boi się nowych wyzwań
  • świadomość, że szansa sama nie przyjdzie, tylko z rozmachem trzeba sięgać po swoje :)

Praktyka trwa zasadniczo 3 miesiące. Istnieje możliwość krótszej praktyki, np. miesięcznej do zaliczenia praktyk studenckich, jednak im dłuższa praktyka, tym większe doświadczenie. Prosimy o informację o trybie studiów i dyspozycyjności (przykładowe godziny w tygodniu).