Xaris

Praktykant/ka w dziale badań i rozwoju

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 15.12.2021

Signal Group "Przyszłość jest miejscem, które tworzymy"

Studentko! Studencie!

Pierwszy semestr roku akademickiego 2021/2022 dobiega końca?

To najlepszy czas, aby pomyśleć o zdobyciu pierwszego doświadczenia zawodowego i zwiększyć swoją przewagę na rynku pracy w przyszłości :)

Jako Signal Group chcemy umożliwić Tobie zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego i dać szanse zaprezentowania swoich umiejętności w ramach Youth Development Program.

Thomas Edison powiedział "Szczęście to jest to co się zdarza, gdy Okazja spotyka się z Przygotowaniem"

Zatem nie trać okazji i daj sobie i Nam szansę przygotować Cię do zawodu w przyszłości :)

Masz niewielkie doświadczenie? Nie szkodzi! Wystarczy wielka chęć do nauki!

Zadania:

  • Wspieranie bieżącej pracy Project Managera
  • Uczestniczenie w procesie zarządzania projektem w całym cyklu jego życia
  • Wspieranie Project Managera w takich obszarach jak zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie, pilnowaniem harmonogramów i budżetów projektów

Dodatkowo nauczysz się:

  • Funkcjonujących rozwiązań produktowych i technologicznych
  • Technicznego przygotowania portfolio produktu

Nasze wymagania:

  • Status studenta
  • Kreatywność, innowacyjność i otwartość na nowe wyzwania
  • W trakcie studiów o profilu technicznym
  • Proaktywność MUST HAVE!

To oferujemy:

  • Praktyki umożliwiające zdobycie praktycznego doświadczenia
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafika zajęć
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szerokich strukturach firmy z branży nowoczesnych technologii będącej liderem na rynku
  • Zwiększenie Twojej konkurencyjności na rynku pracy dzięki ambitnym zadaniom, które na Ciebie czekają - u Nas nie będziesz parzył kawy - ale z pewnością się jej napijesz z Naszego ekspresu ;)
  • Możliwości podpatrywania "w akcji" Naszych liderów
  • Zmianę nudnego obowiązku odbycia studenckich praktyk w inspirujące pierwsze doświadczenie zawodowe!

Praktyka trwa zasadniczo 3 miesiące. Istnieje możliwość krótszej praktyki, np. miesięcznej do zaliczenia praktyk studenckich, jednak im dłuższa praktyka, tym większe doświadczenie. Prosimy o informację o trybie studiów i dyspozycyjności (przykładowe godziny w tygodniu).