Xaris

Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 22.12.2022

SIGNAL GROUP 'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.'

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

30 lat doświadczenia. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów. Realizujemy wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla Klientów sieciowych z branż retail, petrol, horeca, logistics, fashion oraz banking.

Solidny Pracodawca od 2013 roku. Tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną. Wiemy, że największym kapitałem Signal Group są jego Pracownicy, dlatego też naszym ciągłym wyzwaniem jest doskonalenie warunków pracy.

Jak powiedział kiedyś arcymistrz szachowy 'Sztuczna inteligencja i automatyzacja wciąż będą wypierać wiele zawodów, jeśli jednak szukacie dziedziny, która przez wiele lat będzie się dynamicznie rozwijać, zajmijcie się współpracą człowieka z maszyną, architekturą procesu i jego projektowaniem'.

Nie odkładaj decyzji o wysłaniu swojego CV na później. Zrób to teraz i dołącz do naszego zespołu, obejmując stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw płacowych pracowników
  • sporządzanie list płac
  • przygotowanie poleceń przelewów i poleceń księgowania wynagrodzeń
  • sporządzanie dokumentacji ZUS (zgłoszeń, wyrejestrowań, zmian, dokumentacji zasiłkowej, deklaracji) oraz sprawdzanie korespondencji
  • przekazywanie informacji o płatnościach
  • sporządzanie i przekazywanie do biura rachunkowego danych do sprawozdań
  • obowiązki związane z ustaleniem składki wypadkowej
  • sporządzanie PIT rocznych
  • prowadzenie dokumentacji i przekazywanie informacji z zakresu PFRON, ZFŚS, PPK

Nasze wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z naliczaniem płac
  • długość stażu zawodowego min. 6 lat
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, przepisów podatkowych
  • dobra znajomość Excel

Poszukujemy osoby, która:

  • umiejętnie adaptuje nowe przepisy wynikające ze zmian w ustawodawstwie
  • jest dokładna, skrupulatna i proaktywna
  • szuka rozwiązań i jest otwarta na współpracę

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (kadry i płace, zarzadzanie zasobami ludzkimi, finanse i rachunkowość)
  • znajomość przepisów dot. rozliczeń umów B2B
  • znajomość Optimy

Gwarantujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowę o pracę bądź B2B)
  • samodzielne stanowisko
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji (30 lat na rynku)
  • pracę na pełny etat
  • po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy w trybie hybrydowym
  • pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)