Xaris

Specjalista ds sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 04.07.2024

'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy'

W Signal Group wierzymy, że technologia to nie tylko narzędzie, ale inspirująca siła pozwalająca nam kreować przyszłość. Dlatego stworzyliśmy Xaris® - system, który umożliwia naszym Klientom niezawodne zarządzanie inteligentną technologią z jednego miejsca.

Rozwiązania, które się sprawdzają

W świecie pełnym zmiennych, nasze technologie projektowane są tak, aby rozwijać się dzięki dynamice potrzeb. Dążymy do tworzenia produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także przetrwają próbę czasu.

Kariera, która Cię rozwija

Chcesz być częścią przyszłości? Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku, które nie boi się wyzwań. W Signal Group, nie tylko dostosowujemy się do zmian, ale także je kształtujemy, dając Ci przestrzeń do rozwoju i innowacji. Jednoczymy osoby przedsiębiorcze w zdeterminowane zespoły, tworząc miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie baz danych Klientów w segmentach: produkcja, usługi, handel
  • segmentacja danych według odpowiednich kryteriów
  • cold calling - aktywne nawiązywanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi klientami na podstawie przygotowanych baz danych (prezentacja oferty firmy oraz identyfikacja potrzeb klientów)
  • kontynuowanie kontaktu z każdym leadem (rekordem) w bazie danych poprzez e-mail, telefon czy inne dostępne kanały komunikacji
  • prowadzenie wstępnych rozmów mających na celu identyfikację potencjału sprzedażowego
  • tworzenie trwałych i pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami poprzez regularny kontakt i dostarczanie wartościowych informacji na temat oferowanych produktów
  • podgrzewanie leadów - przeprowadzanie rozmów i prezentacji wstępnych ofert
  • współpraca z zespołem sprzedażowym
  • wsparcie zespołu sprzedaży w przygotowywaniu ofert handlowych
  • zarządzanie cennikami i oferowanie rabatów w ramach ustalonych procedur
  • regularne raportowanie wyników swojej pracy do Dyrektora Handlowego

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży
  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu skutecznych rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami
  • doskonała zdolność do analizy danych, wyciągania wniosków
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz realizacji zadań w ustalonych terminach
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umożliwiające skuteczny kontakt z potencjalnymi klientami oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
  • chęć do samodzielnego działania, inicjatywy oraz podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku biznesowym
  • biegła znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • wykorzystywanie narzędzi takich jak ChatGPT, internet oraz e-KRS do wyszukiwania i gromadzenia informacji

To praca dla osoby, która:

  • jest zadaniowcem nastawionym na wyniki
  • potrafi pracować samodzielnie
  • ma doskonały warsztat komunikacji interpersonalnej
  • nastawiony jest na rozwiązania i opcje

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (30 lat)
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • system premiowy
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii
  • pracę z Największymi dla Największych (czołówka sieci handlowych w Polsce)
  • wysoce samodzielne stanowisko
  • intensywną, ambitną pracę pełną wyzwań i pozbawioną monotonii
  • pracę wśród osób przedsiębiorczych
  • sprzęt służbowy
  • pracę w systemie hybrydowym
  • wiele inicjatyw personalnych i nieustannie rozszerzane pakiety benefitów