Xaris

Specjalista techniczny ds. instalacji niskoprądowych

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 23.12.2021

Signal Group "Przyszłość jest miejscem, które tworzymy."

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Twój zakres obowiązków:

  • udzielanie pomocy zdalnej dla Klientów oraz Techników Serwisu
  • analizowanie zgłoszeń serwisowych
  • udzielanie wsparcia technicznego w zakresie konfiguracji, programowania, uruchamiania wdrażanych systemów
  • obsługa zleceń krytycznych

Wymagania obligatoryjne:

  • przynajmniej dobra znajomość systemów SSWiN
  • przynajmniej dobra znajomość systemów CCTV
  • podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN

Na tym stanowisku będziesz rozwijał także swoją wiedzę w zakresie:

  • systemów kontroli dostępu
  • systemów nagłośnienia
  • systemów PPOŻ
  • systemów Digital Signage
  • projektowania sieci komputerowych
  • obsługi central alarmowych (titan, ATS8550, ATS8500)

To praca dla Ciebie, jeżeli:

  • interesujesz się rozwiązaniami z zakresu sztucznej inteligencji
  • pasjonujesz się elektroniką, nowinkami, rozwiązaniami technologicznymi, IoT, systemami BMS, inteligentną analityką, digitalizacją
  • wiążesz swoją przyszłość z organizacją w której ta przyszłość jest tworzona

GWARANTUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stablinej pozycji na rynku (prawie 30 lat)
  • kontakt z Największymi Klientami sieciowymi w Polsce
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)
  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach
  • bezpośredni kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • możliwość testowania technologii
  • możliwość sprawczości i wpływu na powstające produkty