Xaris

Tester/ka systemu ds. bezobsługowych zakupów

Miejsce pracy: Warszawa
Oferta wygasa: 30.10.2021

Twoje zajęcia na uczelni bądź praca ułożone są tak, że gospodarujesz wolnym czasem? Zdobądź dodatkowe źródło dochodu :)

Warszawa, Stacja Metra C-12 Nowy Świat - Uniwersytet lok.1013 Warszawa, Stacja Metra C-16 Szwedzka nr 101 Stacja Metra C-17 Targówek nr 1011 Stacja Metra C-17 Targówek nr. 1012 STACJA METRA C-18 TROCKA nr 1011

Twój zakres obowiązków:

1. Jednorazowa instalacja testowego oprogramowania na telefonie (smartfon)

2. Podejście z telefonem do czytnika kodu QR połączonego z monitorem

3. Wykonanie skanowania

4. Wejście do sklepu

5. Zrobienie testowych zakupów 2-5 produktów

6. Wyjście ze sklepu

7. Wpisanie "zakupionych" produktów do programu excel (rekordy : data, nazwisko operatora, zakupiony produkty)

8. Powtarzanie powyższych scenariuszy (pkt. 2-7) z innymi produktami w liczebności około 800-1000 razy

Wymagania:

1. Podstawowa znajomość programu excel (wpisywanie rekordu, kopiowanie rekordu, obsługa bardzo prostej tabeli)

2. Dyspozycyjność około 40-45 rbh/tydzień we wskazanym terminie

3. Posiadanie telefonu (smartphone) z możliwościami technicznymi umożliwiającymi instalację aplikacji testowej (instalacja i użytkowanie aplikacji jest bezpłatne)

Mile widziane:

1. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Gwarantujemy:

1. Możliwość testowania systemu opartego o najnowsze technologie i sztuczną inteligencję

2. Formę współpracy w ramach umowy zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową