Xaris

Youth Development Program w Dziale Personalnym

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 30.06.2024

Signal Group 'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy'.

Signal Group to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się pisaniem dedykowanych rozwiązań softwarowych oraz integracji oprogramowania z systemami teletechnicznymi dla największych sieci reatil w Polsce.

W naszym dynamicznym, technologicznym środowisku możesz zdobyć praktyczne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.

Thomas Edison powiedział 'Szczęście to jest to co się zdarza, gdy Okazja spotyka się z Przygotowaniem'.

Zatem nie trać okazji i daj sobie i Nam szansę przygotować Cię do zawodu w przyszłości :)

Jeśli jesteś ambitną i kreatywną osobą nie odkładaj decyzji o wysłaniu swojego CV na później. Zrób to teraz i dołącz do naszego zespołu!

Youth Development Program !

Youth Development Program w SG jest dla Ciebie, jeżeli chcesz:

1. poznać realne środowisko organizacji

2. zobaczyć jak Twoja praca przekłada się na prawdziwe efekty

3. być zaangażowanym w autentyczne projekty i poczuć swoją sprawczość

4. zrozumieć czym jest praca w dynamicznym otoczeniu na najwyższych obrotach w najbardziej przyszłościowej branży

Podoba się?

Dorzucamy jeszcze :)

* możliwość dostosowania formy współpracy (praktyki, staże, umowa zlecenie) w zależności od posiadanego doświadczenia i poziomu kompetencji

* możliwość zdobycia doświadczenia w szerokich strukturach firmy z branży nowoczesnych technologii będącej liderem na rynku

* zwiększenie Twojej konkurencyjności na rynku pracy dzięki ambitnym zadaniom, które na Ciebie czekają - u Nas nie będziesz parzył kawy - ale z pewnością się jej napijesz z Naszego ekspresu ;)

* możliwość podpatrywania 'w akcji' Naszych liderów

* zamianę nudnego obowiązku odbycia studenckich praktyk w inspirujące pierwsze doświadczenie zawodowe!

Zastanawiasz się czy sprostasz?

Jesteśmy o tym przekonani, jeżeli poniższa lista to opis Ciebie:

! proaktywność MUST HAVE!

! aktywności dodatkowe - również na studiach

! w głowie dużo pomysłów, które chcą być zrealizowane

! energia osoby, która nie boi się nowych wyzwań

! świadomość, że szansa sama nie przyjdzie, tylko z rozmachem trzeba sięgać po swoje

Zakres obowiązków:

  • proste wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • wstępna weryfikacja CV - na podstawie wytycznych
  • koordynacja kalendarza spotkań z Kandydatami
  • komunikacja z Kandydatami w zakresie organizacyjnym
  • uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych celem tworzenia notatek
  • pozyskiwanie potrzebnych informacji z różnych źródeł (w celu tworzenia prezentacji, dokumentów, zestawień)
  • aktywny udział w doskonaleniu procesów preonboardingu/onboardingu
  • generowanie kreatywnych, oryginalnych pomysłów, dzięki którym nasz Dział Personalny będzie mógł jeszcze lepiej zadbać o pracowników! :)

Nasze wymagania:

  • status studenta
  • chęć do szybkiego i skutecznego pozyskiwania informacji, co umożliwia efektywne podejmowanie decyzji personalnych
  • doświadczenie w prowadzeniu researchu
  • talent do błyskawicznego tworzenia i rozwijania kreatywnych idei
  • niezwykła dokładność w wykonywaniu zadań, co gwarantuje poprawność i kompletność oraz terminową realizację projektów
  • samodzielność i chęć poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się pytania :)

Mile widziane:

  • łatwość w korzystaniu z narzędzi AI

To oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w szerokich strukturach
  • realne zadania wykonywane przez specjalistów
  • elastyczne godziny i dni pracy
  • dobrą kawę
  • nowoczesne biuro
  • sprzęt firmowy
  • możliwą dalszą karierę w strukturach organizacji