Xaris

Koordynator (stacjonarny) prac montażowych

Miejsce pracy: Poznań
Oferta wygasa: 02.05.2024

'Przyszłość jest miejscem, które tworzymy'

W Signal Group wierzymy, że technologia to nie tylko narzędzie, ale inspirująca siła pozwalająca nam kreować przyszłość. Dlatego stworzyliśmy Xaris® - system, który umożliwia naszym Klientom niezawodne zarządzanie inteligentną technologią z jednego miejsca.

Rozwiązania, które się sprawdzają

W świecie pełnym zmiennych, nasze technologie projektowane są tak, aby rozwijać się dzięki dynamice potrzeb. Dążymy do tworzenia produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także przetrwają próbę czasu.

Kariera, która Cię rozwija

Chcesz być częścią przyszłości? Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku, które nie boi się wyzwań. W Signal Group, nie tylko dostosowujemy się do zmian, ale także je kształtujemy, dając Ci przestrzeń do rozwoju i innowacji. Jednoczymy osoby przedsiębiorcze w zdeterminowane zespoły, tworząc miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie harmonogramów prac dla podwykonawców
  • ustalanie zakresu prac dla podwykonawców według posiadanych wytycznych
  • nadzór nad terminowością prac montażowych
  • koordynowanie działań związanych z montażem
  • zapewnienie terminowej realizacji inwestycji instalacji niskoprądowych
  • bieżąca współpraca z podwykonawcami
  • nadzór nad poprawnością harmonogramów oraz działania naprawcze w przypadku odchyleń
  • rozwiązywanie problemów i ewentualnych konfliktów podczas montażu
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracami montażowymi
  • prowadzenie rozliczeń podwykonawców
  • bieżący kontakt z Klientem w sprawie realizacji inwestycji
  • zarządzanie zmianami występującymi podczas realizacji prac
  • kontrola kosztów związanych z montażem oraz raportowanie wyników
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości procesu montażowego

Nasze wymagania:

  • min. średnie wykształcenie
  • ok. 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie
  • ukierunkowanie na realizację założonego celu
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • posiadanie proaktywnej postawy w obliczu problemu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów
  • umiejętność samodzielnego szukania rozwiązań

Mile widziane:

  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • doświadczenie we współpracy z klientem B2B
  • sprawne poruszanie się w arkuszach Excel

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • jesteś osobą, najlepiej funkcjonującą w dynamicznym środowisku - Twoje idealne miejsce pracy to takie, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Cenisz sobie możliwość adaptacji i zmiany, a rutyna jest dla Ciebie słowem obcym.
  • lubisz pracę pod presją czasową - Dla Ciebie terminy nie są źródłem stresu, ale motywacją do działania. Twoja zdolność do pracy pod presją jest Twoim atutem, a szybkie tempo pracy sprawia, że czujesz się spełniony/a.
  • posiadasz umiejętność podejmowania decyzji - Nie boisz się odpowiedzialności, która wiąże się z szybkim i skutecznym rozstrzyganiem. Twoja determinacja w podejmowaniu kluczowych wyborów prowadzi do sukcesu.
  • potrzebujesz sprawczości i niezależności w pracy - Cenisz sobie swobodę w realizacji zadań i możliwość wpływu na decyzje. Niezależność w działaniu i samodzielność to dla Ciebie podstawy satysfakcji zawodowej.
  • oczekujesz pracy opierającej się na relacjach i ludziach - Twoja praca to nie tylko zadania i projekty, ale przede wszystkim ludzie, z którymi współpracujesz. Budowanie relacji, komunikacja i współpraca są dla Ciebie równie ważne, co osiągane rezultaty.
  • szukasz stanowiska, które daje Ci samodzielność - Chcesz mieć realny wpływ na przebieg projektów i autonomię w podejmowaniu decyzji. Niezależność w kształtowaniu harmonogramów prac, ustalaniu zakresu działań i zarządzaniu zmianami to aspekty, które Cię motywują.

Jeśli znajdujesz się w tych opisach, to rola koordynatora ds. realizacji montażu jest tym czego szukasz. To stanowisko nie tylko pozwoli Ci wykorzystać Twoje umiejętności i predyspozycje, ale również zapewni wiele satysfakcjonujących wyzwań i możliwość rozwoju.

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku z elastycznym startem między 7:30 a 8:30
  • możliwość pracy hybrydowej po 3-miesięcznym okresie wdrożenia
  • niezbędne narzędzia pracy jak laptop i telefon, jeśli potrzebujesz - również dodatkowy monitor
  • pracę w firmie, która wciąż się rozwija, ale przede wszystkim ma stabilną pozycję rynkową
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • możliwość awansu w strukturach
  • udział w projektach z branży nowoczesnych technologii
  • współpracę z Największymi dla Największych (nasi klienci to największe sieci retailowe w Polsce)
  • dynamiczne środowisko pełne wyzwań
  • wiele inicjatyw personalnych i nieustannie rozszerzane pakiety benefitów